Krvavé ruky

Autor: Róbert Dratva | 7.3.2019 o 20:40 | (upravené 11.3.2019 o 21:32) Karma článku: 1,96 | Prečítané:  770x

Arogancia Ruska nepozná medze. Krvavé ruky z Kremľa sa natiahli až na Slovensko. A čo s tým má spoločné Zuzana Čaputová ?

Režimy vládnuce v Rusku od približne Prvej svetovej vojny majú vo väčšej či menšej miere ruky špinavé od krvi miliónov obetí. Nikomu to neprajem, ale ak existuje peklo, tak sa v ňom teraz asi „hrejú“ Stalin a Berija. V Putinovej podobe dostal Kremeľ trochu decentnejší look, čo nič ale nezmení na skutočnosti, že Putin je odchovanec hniezda KBG. Totalitným diktatúram je vlastné, že neradi počúvajú pravdu. Podobne ako Čína nie je ochotná oficiálne pripustiť anexiu Tibetu a následné porušovanie základných ľudských práv Tibeťanov, či na inom území Ujgurov, podobne aj Kremeľ je alergický na to, keď sa nazvú veci pravým menom. A pravda je, že Rusko anektovalo Krym. Pravda je, že Rusko sa snaží podporovať v strednej Európe tendencie zamerané protieurópsky, či proti NATO, resp. strany, ktoré sú naklonené Rusku priaznivo. Tiež je pravda, že Kremľu sú sympatické strany ako SNS, ĽSNS, či osoby ako „Červený kapitán“, „národný socialista“ a „sudca“. Preto slová akýchsi úradníkov z veľvyslanectva Ruskej federácie na adresu štátneho tajomníka Minsterstva obrany pána  Ondrejcsáka sú prejavom arogancie, barbarstva, ale zároveň aj odrazom  hlbokej nekultúrnosti a necivilizovanosti totalitného režimu Ruska a neprimeraným zásahom do vnútro – politických záležitosti Slovenskej republiky, členskej krajiny Európskej únie a NATO.

Napriek viacerým nedokonalostiam Slovensko zažíva najlepšie obdobie vo svojej histórii ako člen demokratickej rodiny Európskej únie a NATO. Dúfam, že v najbližších prezidentských voľbách zvíťazí zdravý rozum a spomínané smerovanie SR potvrdíme,  a teda že si pri nich spomenieme na MDŽ.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?